1 |
ma |
16.4. |
17-19 |
K, L |
Ruotula |
Tenniskeskus / opastus Teiskontieltä |
Tulokset 1 |
|
2 |
ma |
23.4. |
17-19 |
L |
Horha |
Lamminpään ulkoilumaja / opastus VT3, Teivon risteys |
Tulokset 2 |
|
3 |
ma |
30.4. |
17-19 |
F, RR, TR |
Kauppi I |
Kauppi, vanha huoltorakennus / opastus Teiskontieltä |
Tulokset 3 |
RH |
4 |
ke |
2.5. |
17-19 |
Taito, parisprinttiviesti |
Lentola |
Opastus Vatialantieltä |
Tulokset 4 |
|
5 |
ma |
7.5. |
17-19 |
F, RR, TR |
Suolijärvi |
Suolijärven ulkoilumaja / opastus Ahvenisjärventieltä |
Tulokset 5 |
RH |
6 |
ke |
9.5. |
17-19 |
Taito, pitkät rastivälit |
Rusko |
Maankaatopaikka / opastus Ruskontien ja Hervannan valtaväylän risteys |
Tulokset 6 |
|
7 |
ma |
14.5. |
17-19 |
F, RR, TR |
Soppeenharju |
Soppeenharjun koulu / opastus Mastontieltä |
Tulokset 7 |
RH |
8 |
ke |
16.5. |
17-19 |
Taito, rytmitys |
Majaalahti |
Opastus ST325 Kangasala-Sahalahti |
Tulokset 8 |
|
9 |
ma |
21.5. |
17-19 |
F, RR, TR |
Vehoniemi |
Opastus VT12, Kangasala-Pälkäne |
Tulokset 9 |
RH |
10 |
ke |
23.5. |
17-19 |
Taito, rastinotto |
Naappila |
Opastus VT9 Tampere-Orivesi, Siitaman risteys |
Tulokset 10 |
|
11 |
ma |
28.5. |
17-19 |
F, L |
Julkujärvi |
Julkujärven maja / opastus VT 3, Ylöjärven Shell |
Tulokset 11 |
RH |
12 |
ke |
30.5. |
17-19 |
Taito, pitkä matka |
Aitovuori |
Olkahisten koulu / opastus Aitolahdentieltä |
Tulokset 12 |
|
13 |
ma |
4.6. |
17-19 |
F, L |
Mannakorpi |
Mannakorven kenttä / opastus Holvastintieltä |
Tulokset 13 |
RH |
14 |
ke |
6.6. |
17-19 |
Taito, reitinvalinta |
Viisajärvi |
Sorakenttä / opastus Kuruntieltä |
Tulokset 14 |
|
15 |
ma |
11.6. |
17-19 |
F, L, |
Pinsiö |
Pinsiön koulu / opastus VT3 Vaasantieltä |
Tulokset 15 |
RH |
16 |
ma |
18.6. |
17-19 |
F, L |
Hakkari |
Liikuntakeskus / opastus Tampereentieltä |
Tulokset 16 |
RH |
17 |
ma |
25.6. |
17-19 |
L |
Julkujärvi |
Huurretie / opastus VT3 Ylöjärven Shell |
Tulokset 17 |
|
18 |
ma |
2.7. |
17-19 |
IR-viikko, L |
Vehoniemi |
Opastus VT12, Kangasala-Pälkäne |
Tulokset 18 |
|
19 |
ti |
3.7. |
17-19 |
IR-viikko, L |
Mannakorpi |
Mannakorven kenttä / opastus Holvastintieltä |
Tulokset 19 |
|
20 |
ke |
4.7. |
17-19 |
IR-viikko, L |
Hepolammi |
Hervannan katsastusasema / opastus Hepolamminkadulta |
Tulokset 20 |
|
21 |
to |
5.7. |
17-19 |
IR-viikko, L |
Mustalampi |
Dynaset, VT 3 Ylöj. Shell |
Tulokset 21 |
|
22 |
ma |
9.7. |
17-19 |
L |
Hallila |
Hallilan koulu / opastus Hervannan valtaväylältä |
Tulokset 22 |
|
23 |
ma |
16.7. |
17-19 |
L |
Kilpijoki |
NCC:n louhos / opastus KT65 Uusi-Kuruntie |
Tulokset 23 |
|
24 |
ma |
23.7. |
17-19 |
L |
Pinsiö |
Topintupa, Pinsiönkankaantie 51 / opastus VT3 Vaasantieltä |
Tulokset 24 |
|
25 |
ma |
30.7. |
17-19 |
F, L |
Pulesjärvi |
Opastus Pulesjärventieltä, n. 6,3 km Sorilasta |
Tulokset 25 |
RH |
26 |
ma |
6.8. |
17-19 |
F, RR, TR |
Haralanharju |
Opastus MT3403 Suinula-Ruutana |
Tulokset 26 |
RH |
27 |
ma |
13.8. |
17-19 |
F, RR, TR |
Mustalampi |
Dynaset, VT 3 Ylöj. Shell |
Tulokset 27 |
RH |
28 |
ma |
20.8. |
17-19 |
F, V, RR, TR |
Kauppi I |
Kauppi, uusi huoltorakennus / opastus Teiskontieltä |
Tulokset 28 |
RH |
29 |
ma |
27.8. |
17-19 |
F, L |
Leivätönsuo |
Maankaatopaikka / Opastus VT 3 Ylöjärven Shell |
Tulokset 29 |
RH |
30 |
ma |
3.9. |
17-19 |
L |
Herama |
Opastus VT9, Kaarinan silta |
Tulokset 30 |
|
31 |
ma |
10.9. |
16.30-18 |
RR, TR |
Vuores |
Opastus Lahdesjärven ABC |
Tulokset 31 |
|
32 |
ma |
17.9. |
16.30-18 |
L |
Hankavuori |
Opastus Säynäjärventien ja Siitamantien risteyksestä |
Tulokset 32 |
|
33 |
ma |
24.9. |
16.30-20.30 |
L, YÖ |
Suolijärvi |
Suolijärven ulkoilumaja / opastus Ahvenisjärventieltä |
Tulokset 33 |
|
34 |
ma |
1.10. |
16.30-20.30 |
L, YÖ |
Julkujärvi |
Ylötie / opastus VT 3, Ylöjärven Shell |
Tulokset 34 |
|
35 |
ma |
8.10. |
16.30-20.30 |
L, YÖ |
Kauppi II |
Tenniskeskus / opastus Teiskontieltä |
Tulokset 35 |
|
36 |
ma |
15.10. |
16.30-20.30 |
L, YÖ |
Kyötikkälä |
Kyötikkälän urheilukenttä / opastus Kangasalantieltä |
Tulokset 36 |
|