Etusivu »
Kalenteri ja tulokset»
Keskiviikkotapahtumat »
Iltarastiviikko 3.-6.7. »
Sarjaliput »
Aiemmat vuodet»
Kuvagalleria »

Ohjeet   
Osallistujille »
Järjestäjille »

Firmasuunnistus   
Ohjeet ja säännöt »
Ilmoittautuminen »
Tilanne »
Ohjeet viestiin »

Palaute »
Vieraskirja »

Muita tapahtumia »


» Kalenteri

Kausi 2009

Keskiviikkotapahtumien reittihärveli

Nro Pvm Klo Teema Kartta Kilpailukeskus / opastus Tulokset
1 ma 6.4. 17-19 L Kyötikkälä Suoraman koulu Tulokset 1
2 ti 14.4. 17-19 L Puuvuori Topintupa Tulokset 2
3 ma 20.4. 17-19 L Horha Lamminpään ulkoilumaja Tulokset 3
4 ma 27.4. 17-19 F, L Mannerheiminkallio Linnainmaan koulu, opastus Sammon valtatie Tulokset 4
5 ma 4.5. 17-19 F, RR, TR Vehoniemi Opastus VT12, Kangasala-Pälkäne Tulokset 5
6 ke 6.5. 17-19 Taito Herama Opastus VT9, Kaarinan silta Tulokset 6
7 ma 11.5. 17-19 F, RR, TR Kauppi I Kauppi, vanha huoltorakennus Tulokset 7
8 ke 13.5. 17-19 Taito Hietasmäki Opastus Viljakkalantie Tulokset 8
9 ma 18.5. 17-19 F, RR, TR Pikku-Ahvenisto Opastus VT3, Ylöjärven Shell Tulokset 9
10 ke 20.5. 17-19 Taito Jukola 2008 Kaanaa, opastus MT338 Tulokset 10
11 ma 25.5. 17-19 F, RR, TR Suolijärvi Suolijärven maja Tulokset 11
12 ke 27.5. 17-19 Taito Matkajärvi Opastus VT9, Tarastejärven eritasoliittymä Tulokset 12
13 ma 1.6. 17-19 F, L, Pitkä Aitovuori Mannakorven kenttä, opastus Holvastintieltä Tulokset 13
14 ke 3.6. 17-19 Taito Hallila Hallilan koulu Tulokset 14
15 ma 8.6. 17-19 F, L, Kilpijoki Lohja-Ruduksen louhimo Tulokset 15
16 ke 10.6. 17-19 Taito Joutsenenpesä Opastus VT9, Kaarinan silta Tulokset 16
17 ma 15.6. 17-19 F, L Kyötikkälä Kyötikkälän urheilukenttä Tulokset 17
18 ma 22.6. 17-19 L Mustalampi Opastus VT3, Ylöjärven Shell Tulokset 18
19 ma 29.6. 17-19 L Aitovuori Lentolan FK-rata Tulokset 19
20 ma 6.7. 17-19 IR-viikko, L Aitovuori Olkahisten koulu Tulokset 20
21 ti 7.7. 17-19 IR-viikko, L Mastosvuori Siivikkalan koulu Tulokset 21
22 ke 8.7. 17-19 IR-viikko, L Haralanharju Opastus MT3403 Tulokset 22
23 to 9.7. 17-19 IR-viikko, L, Pitkä Siitama Opastus VT9, Tampere-Orivesi Tulokset 23
24 ma 13.7. 17-19 L Hallila Hallilan koulu Tulokset 24
25 ma 20.7. 17-19 L Myllypuro Ent. maalitehdas, opastus Myllypuronkadulta Tulokset 25
26 ma 27.7. 17-19 L Herama Opastus VT9, Kaarinan silta Tulokset 26
27 ma 3.8. 17-19 F, RR, TR Kauppi I Kauppi, uusi huoltorakennus Tulokset 27
28 ma 10.8. 17-19 F, RR, TR Vallittu Opastus MT3400, Kangasala-Ruutana Tulokset 28
29 ma 17.8. 17-19 F, RR, TR Hepolammi Hervannan katsastusasema Tulokset 29
30 ma 24.8. 17-19 F, RR, TR Soppeenharju Soppeenharjun koulu Tulokset 30
31 ma 31.8. 17-19 V, L Atala Kaupungin varikko, opastus Orimuskadulta Tulokset 31
32 ma 7.9. 17-19 L Vehoniemi Opastus VT12, Kangasala-Pälkäne Tulokset 32
33 ma 14.9. 16.30-18 L Julkujärvi Topintupa Tulokset 33
34 ma 21.9. 16.30-18 L Kauppi III Tenniskeskus Tulokset 34
35 ma 28.9. 16.30-18 L Myllypuro Ent. maalitehdas, opastus Myllypuronkadulta Tulokset 35
36 ma 5.10. 16.30-18 L, Yö Suolijärvi Suolijärven maja Tulokset 36


Selitykset

K = Kortteliradat
L = Tarjolla lyhyt 2km:n rata
RR = Tarjolla rastireitti
TR = Tarjolla tukireitti
F = Tapahtuma kuuluu firmaliigaan
V = Tapahtuman yhteydessä firmaliigan viesti
Taito = Taitoteema, kts. keskiviikkotapahtumat